Adobe AIR

AIR uygulamalarını yükleme yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23.2 MB
  • Version 3.4.0.2540
  • Dil İngilizce
  • Firma Adobe Systems, Inc.
Adobe AIR, HTML, Ajax, CSS, JavaScript ve Flash gibi dilleri dilleri kullanan internet uygulamalarının masaüstü programlarıyla entegre edildiği bir yazılımdır. Şu an incelemekte olduğunuz yazılım Mac işletim sistemli bilgisayarlarda kullanılmak üzere geli

Adobe AIR, HTML, Ajax, CSS, JavaScript ve Flash gibi dilleri dilleri kullanan internet uygulamalarının masaüstü programlarıyla entegre edildiği bir yazılımdır. Şu an incelemekte olduğunuz yazılım Mac işletim sistemli bilgisayarlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Adobe Air, Adobe Zengin İnternet Uygulamaları için bağımsız çalışma ortamı sunan bir programdır. İnternet erişimi ile kullanılabilen programların masaüstünde de kullanılabilmesini sağlar.

Program sayesinde Adobe AIR ile yapılmış masaüstü uygulamalarını kururak kullanabilirsiniz. air uzantılı dosyaları kurmanız için gerekli olan yükleyici bir yazılımdır. Ancak yazılımı kullanırken dikkatli olmanızı öneririz. Çünkü yazılım bilgisayarınızın sistem kaynaklarını maksimum derecede kullanmaktadır. Eğer bilgisayarınızın performansı düşük ise bu sizin çalışmanızı engeleyebilir.

Daha Fazla Göster
Adobe AIR indir